Kariéra

Referent prevádzky dopravy

Administratívna pozícia v logistike

Operátor/ka výroby

Hľadáme operátora/operátorku do výroby našich mliečnych produktov.

Expedient/Picker

Držíme ti teplé miesto v chladenom sklade.

Výrobný robotník

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude pracovať v našej výrobe.

Strojník/-čka

Hľadáme šikovných kolegov/ kolegyne na pozíciu strojníka/ čky.

Expedient UHT výrobkov

Hľadáme expedienta – vodiča VZV do skladu hotových UHT výrobkov.

Vodič VZV

Hľadáme skúseného vodiča VZV.

Údržbár

Hľadáme šikovného údržbára.

Chcete u nás pracovať? Napíšte nám.

Ak je pre vás dôležité zvládať nové výzvy, rozvíjať váš potenciál a talent, pracovať v rôznych tímoch a učiť sa z nových úloh, potom by sme sa mali zoznámiť. Ponúkame príležitosť proaktívnym ľuďom, ktorí sa chcú spolupodieľať na dosahovaní firemných cieľov. Hľadáme tých, ktorí okrem získaného vzdelania prinesú aj skúsenosti a sú pripravení nadobudnuté vedomosti ďalej rozvíjať a so svojimi skúsenosťami sa s nami podeliť.

Kontaktujte nás a my vám radi poskytneme podrobnejšie informácie o možnostiach vášho uplatnenia u nás.

Ďakujeme za odoslanie formulára

*
Podporované formáty prílohy: jpg, png, gif, doc, docx, rtf, pdf, tiff, bmp, avi, wmv, mp4, mov, mpeg1 a mpeg2. Maximálna veľkosť prílohy: 20 MB. Maximálny počet príloh: 2.

**
V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti RAJO, a. s., prostredníctvom stránky www.rajo.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/-á, že informácie, ktoré poskytujem, týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne na účely nájdenia vhodného zamestnanca. Súhlas je daný na dobu určitú, ktorou sú 3 roky. Po období 3 rokov budú údaje zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.