Spoločnosť RAJO zmení svoj názov na MEGGLE Slovakia, značka produktov RAJO však naďalej zostáva Spoločnosť RAJO zmení svoj názov na MEGGLE Slovakia, značka produktov RAJO však naďalej zostáva

29.11.2023

Spoločnosť RAJO zmení svoj názov na MEGGLE Slovakia, značka produktov RAJO však naďalej zostáva

Po vyše dvadsiatich rokoch pristúpi materská spoločnosť k formálnej zmene a zjednotí názov svojej slovenskej dcérskej spoločnosti s ostatnými spoločnosťami skupiny MEGGLE. Od 2. 4. 2024 tak RAJO s.r.o. zmení svoj názov na MEGGLE Slovakia s. r. o. , pričom značka produktov RAJO zostane aj naďalej zachovaná.

ZISTI VIAC
Jediný domov pre dieťa je rodina. Máte ešte voľné miesto pri stole?

20.09.2023

Jediný domov pre dieťa je rodina. Máte ešte voľné miesto pri stole?

Za 2 desaťročia sa informácia o Návrate a náhradnej rodinnej starostlivosti dostala do rodín po celom Slovenku na 200 miliónoch kusov obalov mlieka RAJO. 

ZISTI VIAC
Lepšia recyklácia s pripevneným vrchnákom

22.06.2023

Lepšia recyklácia s pripevneným vrchnákom

Obaly na Acidko 450 g a 950 g, jogurtový nápoj Probia a čerstvé mlieko budú postupne prechádzať na nový, pripevnený vrchnák.

ZISTI VIAC
RAJO Vegan krém á la mascarpone patrí medzi rastlinné produkty roka 2022 RAJO Vegan krém á la mascarpone patrí medzi rastlinné produkty roka 2022

03.04.2023

RAJO Vegan krém á la mascarpone patrí medzi rastlinné produkty roka 2022

„Veľmi sa tešíme z 3. miesta pre náš rastlinný produkt. Radosť je o to väčšia, že ide o značkový inovatívny produkt vyrobený na Slovensku, s ktorým sme prišli na trh len koncom minulého leta“, hovorí produktová manažérka spoločnosti RAJO Andrea Horváthová.

ZISTI VIAC
RAJO predstavuje netradičné novinky, ktoré potešia nielen vegánov RAJO predstavuje netradičné novinky, ktoré potešia nielen vegánov

07.11.2022

RAJO predstavuje netradičné novinky, ktoré potešia nielen vegánov

Vegánska komunita neustále rastie, a to ako v zahraničí, tak aj u nás doma. K najčastejším dôvodom patrí snaha o zmenu životného štýlu, podporu zdravia, spestrenie a odľahčenie jedálnička alebo iné príčiny. Pre všetkých, ktorí sa vybrali rastlinnou cestou, RAJO pripravilo unikátne produkty na uľahčenie ich stravovania.
ZISTI VIAC
Pomáhame Ukrajine

27.03.2022

Pomáhame Ukrajine

Situácia na Ukrajine nám nie je ľahostajná. Preto sa spoločnosť RAJO rozhodla pre pomoc a to poskytnutím našich výrobkov a podporou humanitárnych organizácii. 

ZISTI VIAC
RAJO myslí mliEKOlogicky

20.01.2022

RAJO myslí mliEKOlogicky

Trvanlivé mlieko RAJO má od nového roka nové, ekologické obaly.

ZISTI VIAC
Oznámenie o zmene právnej formy Oznámenie o zmene právnej formy

27.09.2021

Oznámenie o zmene právnej formy

Dovoľujeme si oznámiť, že s účinnosťou k 01.10.2021 dôjde k zmene právnej formy našej spoločnosti z akciovej spoločnosti na spoločnosť s ručením obmedzeným. S uvedenou skutočnosťou súvisí aj zmena nášho obchodného mena, ktoré sa od 01.10.2021 zmení z RAJO a.s. na RAJO s.r.o.

ZISTI VIAC