Odborníci radia: Doprajte si kyslomliečne výrobky pre zdravie Odborníci radia: Doprajte si kyslomliečne výrobky pre zdravie

09.04.2020

Odborníci radia: Doprajte si kyslomliečne výrobky pre zdravie

Jednoznačne prospievajú nášmu telu, preto by nemali chýbať vo vyváženom jedálnom lístku. Kyslomliečne výrobky sú totiž bohatým zdrojom živín a energie. Potvrdzujú to odborníci.

ZISTI VIAC
Rajo prezlieklo Acidko do ekologickejšieho obalu

03.02.2020

Rajo prezlieklo Acidko do ekologickejšieho obalu

Jeden z najkultovejších nápojov spoločnosti Rajo – kyslomliečny nápoj Acidko – dostal nový, ekologickejší obal. Komunikuje ho v kampani s claimom „Acidko – Stále so pravé“.

ZISTI VIAC
Deti pristrihli krídla slamkám na Brejky

08.09.2019

Deti pristrihli krídla slamkám na Brejky

Učíme deti, aby po dopití ochuteného mlieka Brejky, zatlačili slamku do obalu. Prečo?

ZISTI VIAC
Kampaň Buď ACTIVE! bojuje proti stresu na pracovisku Kampaň Buď ACTIVE! bojuje proti stresu na pracovisku

06.06.2019

Kampaň Buď ACTIVE! bojuje proti stresu na pracovisku

Slovenskí zamestnanci podľa štatistického úradu Eurostat trávia v práci priemerne o 2 hodiny viac času, ako by mali, čo je jedným z dôvodov, prečo sú neustále v strese. Viaceré slovenské firmy sa po vzore zo zahraničia rozhodli pre svojich zamestnancov vytvoriť relaxačné miestnosti či im poskytnúť iné benefity v snahe bojovať so stresom. Kampaň Buď ACTIVE! im má v tomto boji pomôcť.

ZISTI VIAC
5 superpotravín, ktoré by ste mali pridať túto jar do jedálnička 5 superpotravín, ktoré by ste mali pridať túto jar do jedálnička

12.04.2019

5 superpotravín, ktoré by ste mali pridať túto jar do jedálnička

Väčšina z nás sa na príchod slnečných lúčov, kvitnúcich lúk a teplého počasia veľmi teší. So slnečným počasím zároveň prichádza aj motivácia zlepšiť svoju kondíciu a zdravšie sa stravovať. Ktoré SUPERPOTRAVINY by sme mali zaradiť túto jar do jedálnička? Pýtali sme sa nutričnej poradkyne Jany Trebulovej.

ZISTI VIAC
5 vecí, ktoré ste o chia semienkach nevedeli

15.03.2019

5 vecí, ktoré ste o chia semienkach nevedeli

Vitamíny, minerály, stopové prvky, vláknina. To všetko v sebe ukrýva najväčší rastlinný zdroj omega-3 mastných kyselín. Vyskúšali ste už na raňajky jogurtový nápoj s CHIA semiačkami? Naštartujte svoj deň starovekou silou Aztékov!

ZISTI VIAC
Slovenský národný klenot? Uznávaná etnologička odpovedá: Modrotlač!

18.01.2019

Slovenský národný klenot? Uznávaná etnologička odpovedá: Modrotlač!

BRATISLAVA – Koncom novembra Slovákov potešila správa o tom, že modrotlač zapísali do svetového zoznamu UNESCO. Ide pritom iba o šiesty slovenský zápis do reprezentatívneho zoznamu nehmotného kultúrneho dedičstva ľudstva. Na to, ako vlastne modrotlač vznikla a prečo je pre našu kultúru dôležitá, sme sa opýtali uznávanej etnologičky Kataríny Nádaskej.

ZISTI VIAC
Obaly našich výrobkov plne rešpektujú zdravie človeka aj životné prostredie Obaly našich výrobkov plne rešpektujú zdravie človeka aj životné prostredie

16.10.2018

Obaly našich výrobkov plne rešpektujú zdravie človeka aj životné prostredie

RAJO, a. s., používa na balenie širokého sortimentu svojich výrobkov materiály, ktoré sa vyrábajú v súlade s prísnou legislatívou SR a EÚ.

ZISTI VIAC