04.02.2021

Rajo Vitala vás podrží v každej situácii

Vedeli ste, že v RAJO sa vývoju a výrobe produktov na báze rastlinných tukov venujeme už takmer 20 rokov? Na Slovensku ste poznali tieto výrobky pod značkou MEGGLE. Teraz ich predstavujeme pod novou značkou Rajo Vitala.

Všetky produkty vynikajú výbornými funkčnými vlastnosťami. Vďaka kombinácii mliečnej zložky a rastlinného tuku si zachovávajú lahodnú smotanovú chuť a zároveň pozdvihnú kulinárske umenie každej gazdinky či cukrára na profesionálnu úroveň so zaručeným výsledkom.

Hlavnými benefitmi Rajo Vitala krémov na šľahanie je až 3-násobný objem po našľahaní, pevná a stabilná pena aj bez použitia stužovadiel a to, že neobsahuje laktózu, čiže je vhodnou alternatívou pre ľudí, ktorí trpia laktózovou intoleranciou.


Výhodami Rajo Vitala krémov na varenie, z ktorých niektoré sú dokonca bez palmového tuku, je ich výborná stabilita v horúcom a kyslom prostredí, čiže v kombinácii s rôznymi kyslými prísadami ako napríklad citrónom alebo vínom sa nezrazia a zostanú vždy krémovo hladké. Kombinácia cmaru a rastlinného tuku spoľahlivo zahustí, zaručí plnú krémovú chuť a umožňuje širokú rozmanitosť pri varení.

Rajo Vitala dezert na šľahanie v spreji rýchlo a ľahko dotvorí studené ovocné či zmrzlinové poháre alebo chladené dezerty, keď sa ponáhľate, alebo keď sa vo dverách objaví nečakaná návšteva.

Objavte všetky Rajo Vitala novinky na www.vitala.sk