Cottage Cheese     Hustý jogurt  

Fit tvarohy

Rajo Fit tvarohy predstavujú zdravý a rýchly snack plný bielkovín. Tvaroh má prirodzene vysoký obsah bielkovín a jeho kombináciu s novými fit príchuťami si zamilujete. Je výborný nielen po cvičení, ale kedykoľvek počas dňa, keď vás prepadne hlad. Môžete si ho zobrať všade so sebou vďaka pribalenej lyžičke.

Rajo Fit tvaroh

Fit tvaroh a zdravie

POZITÍVNE ÚČINKY TVAROHU

Tvaroh je ľahko stráviteľná, ale sýta potravina s vysokou výživovou hodnotou. Je vynikajúcim zdrojom bielkovín a vápnika, a preto je vhodný pre kvalitný vývin kostí a zubov, ale aj ako prevencia proti vzniku osteoporózy. Obsahuje množstvo vitamínov (o. i. vitamíny radu B, A, C, D, E a K), riboflavín, tiamín, kyselinu listovú a množstvo minerálov, najmä draslík, vápnik, meď, zinok, horčík, mangán, fluorid a selén. Obsahuje vysoké množstvo omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín.

 V praktickom balení s lyžičkou a chutnými fit príchuťami je kedykoľvek po ruke ako zdravý, rýchly a chutný snack. Fit tvarohy vám dodajú bielkoviny pre udržanie a rast svalov a potrebnú energiu pre ďalší výkon.