20.03.2018

Mliečne Dobrô zalialo Malinô Brdo

Aj keď to ráno tak nevyzeralo, počasie nám nakoniec vyšlo dokonale. Keď sme sa spolu s produktmi vďaka láskavej pomoci miestneho vodiča snežného pluhu dostali až do výšky 1209 m n. m., kde sme všetko pripravili tak, aby sa každý fanúšik lyžiarskych svahov mohol posilniť výborným ochutených mliekom v niektorej z piatich príchutí.

1-original

3-original

7-original

Potom sme sa konečne mohli pustiť do ochutnávania. Ako to už býva, niektorí lyžiari sa najprv trošku hanbili, no o pár minút už všetci, ktorí práve zišli z lanovky a rozhodli sa odfotiť si neprekonateľný výhľad z bufetu Dobrô, držali v ruke vychladené Mliečne Dobrô.

5-original

Niektorí sa po každej druhej jazde vrátili, aby ochutnali ďalšiu príchuť. „Môžem zobrať aj pre brata a jeho priateľku? Aj maminka si jeden prosí!“ povedalo nám dievčatko a odnieslo si doslova plnú náruč. Jej šťastný výraz hovorí za všetko, Mliečne Dobrô sa rýchlo stalo hitom svahu.

6-original

Dokonalý zážitok z krásneho počasia a vydarenej lyžovačky sa tak perfektne spojil s ochutnávkou novinky od Rajo. Návštevníci lyžiarskeho strediska Malinô Brdo si mohli počas celého týždňa vybrať spomedzi piatich príchutí v bufete Dobrô svoju najobľúbenejšiu. Vy už ste si tú svoju našli?