06.06.2018

Doprajte si na Pohode kúsok Raja

Poznáte to, zobudíte sa a ste hladní, ale na hranolčeky či burger chuť určite nemáte. Lenže čo si na festivale kúpiť na raňajky? Máme odpoveď – kúsok Raja. Zastavte sa v našom raňajkovom stane, kde si budete môcť už od skorého rána vybrať z ponuky hotových balíčkov so zdravými, nielen mliečnymi, raňajkami.

Mysleli sme aj na rodičov, ktorí na festival zavítajú so svojimi ratolesťami. Pre rodinky sme pripravili možnosť odviesť deti a ich malé unavené nožičky na špeciálnej červenej káričke, v ktorej im Acidko drží miesto. Nájdete ich takisto v Rajo raňajkovom stane.

Pre tých najväčších „pohoďákov“ sme v spolupráci so stránkou Bistro.sk pripravili aj donášku priamo do stanu. Vďaka nej budete mať tento rok vôbec prvýkrát možnosť dopriať si poriadne raňajky aj na Pohode, a to navyše bez toho, aby ste museli obchádzať areál.

snimka-obrazovky-2018-06-06-o-10-56-00-original

Stačí si cez objednávkový formulár na bistro.sk vybrať, o ktoré z pripravených raňajkových balíčkov Rajo máte záujem, a raňajky sú na ceste. Táto služba bude k dispozícii aj neskôr počas dňa, prosto vždy, keď dostanete chuť na ľahké mliečne osvieženie, máte možnosť si ich objednať.

Okrem raňajok sa zároveň môžete tešiť na hodiny Rajo open air jogy, ktoré si môžete vychutnať s ľahkosťou. O vašu duševnú pohodu sa totiž okrem cvičenia postarajú Laktofree produkty, ktoré si budete môcť zakúpiť priamo počas lekcií v piatok a v sobotu ráno od 8.00, 9.00 a od 10.00. Zážitok z unikátneho cvičenia určite umocní aj drobný darček, ktorý si budete môcť odniesť domov.


My sa na Pohodu, ktorá začína 5. júla 2018, už veľmi tešíme. Prídete aj vy?