Novinky

Mliečne Dobrô zalialo Malinô Brdo


Aj keď to ráno tak nevyzeralo, počasie nám nakoniec vyšlo dokonale. Keď sme sa spolu s produktmi vďaka láskavej pomoci miestneho vodiča snežného pluhu dostali až do výšky 1209 m. n. m., kde sme všetko pripravili tak, aby sa každý fanúšik lyžiarskych svahov mohol posilniť výborným ochutených mliekom v niektorej z piatich príchutí.

1-original

3-original

7-original

Potom sme sa konečne mohli pustiť do ochutnávania. Ako to už býva, niektorí lyžiari sa najprv trošku hanbili, no o pár minút už všetci, ktorí práve zišli z lanovky a rozhodli sa odfotiť si neprekonateľný výhľad z bufetu Dobrô, držali v ruke vychladené Mliečne Dobrô.

5-original

Niektorí sa po každej druhej jazde vrátili, aby ochutnali ďalšiu príchuť. „Môžem zobrať aj pre brata a jeho priateľku? Aj maminka si jeden prosí!“ povedalo nám dievčatko a odnieslo si doslova plnú náruč. Jej šťastný výraz hovorí za všetko, Mliečne Dobrô sa rýchlo stalo hitom svahu.

6-original

Dokonalý zážitok z krásneho počasia a vydarenej lyžovačky sa tak perfektne spojil s ochutnávkou novinky od Rajo. Návštevníci lyžiarskeho strediska Malinô Brdo si mohli počas celého týždňa vybrať spomedzi piatich príchutí v bufete Dobrô svoju najobľúbenejšiu. Vy už ste si tú svoju našli?

9-original

10-original